Februari
Jadwal
February FT HT
Los Angeles FC
New York City Football Club
3
1
2
0
FK Rinija
Olimpus Skopje Balashikha
Tunda
Racing Beirut
Etzella Ettelbruck
Tunda
The Cove FC Reserves
Adelaide Cobras Reserves
Tunda
Rochedale Rovers U20
Moreton Bay Jets U20
Tunda
West Torrens Birkalla B
Northern Demons Reserves
Tunda
Cumberland United Reserves 1
Sturt Lions Reserves
2
2
0
0
Labasa FC U19 2
BA FC U19 2
1
4
1
2
South Hobart
Pascoe Vale SC
1
8
1
3
The Cove FC
Adelaide Cobras FC
4
3
0
1
Coomera 2
Brisbane City 1
0
7
0
3
Cumberland United FC 1
Sturt Lions
1
1
0
1
West Torrens Birkalla
Northern Demons
5
1
2
0
Mito Hollyhock 1
Kashima Antlers 1
0
1
0
1
Ipswich City
Bayside United FC
4
1
0
0
Acacia Ridge Reserves 2
Toowong Reserves
2
3
1
0
Albany Creek Reserve
Brisbane Athletic Reserves
2
2
1
0
Manly United U20
Sydney Olympic U20 2
0
0
0
0
Canterbury Bankstown FC 1
A.P.I.A. Leichhardt Tigers 1 1
0
0
0
0
White City Woodville Reserve
North Eastern MetroStars Reserve
0
2
0
1
Para Hills Reserves 1
Adelaide Victory Reserves 1
4
2
2
1
Albany Creek
Marconi Stallions
5
1
4
0
St George City FA 2
Marconi Stallions
1
2
1
0
Peninsula Power 2
Redlands United FC
5
2
4
0
Rodina Moskva
Khimki (R)
6
2
3
1
Hills Brumbies
Sydney United
1
2
0
0
Dynamo Moscow
Mladost Lucani
3
1
3
1
FK Ural-2
Chelyabinsk
2
1
1
0
Khimki
FC Hebar Pazardzhik
0
0
0
0
Ipswich City Reserves
Bayside United FC Reserve
9
1
2
1
Grange Thistle (w)
Toowong (w)
6
1
2
0
Acacia Ridge 2
Toowong 1
4
2
3
1
Albany Creek 1
Brisbane Athletic 1
5
1
4
0
Eastern United 1
Adelaide Hills 1
1
0
0
0
Samut Prakan United FC
Bangkok
0
0
0
0
Persib Bandung
Melaka
3
1
1
0
Bali United
Persela Lamongan 1
1
0
1
0
Ted Reiter Mountain City Rovers
Blacktown City Demons
1
1
1
1
Apollon Smirnis U19 4
Levadiakos U19 1 2
0
1
0
0
Ararat Yerevan II
FC Torpedo Yerevan
1
1
0
0
ASU Politehnica Timisoara
Ghiroda SI Giarmata VII
1
1
1
1
Zlin B
SKM Puchov
7
1
3
1
MFK Karvina B
Banik Ostrava B
0
3
0
0
SK Kladno
Teplice B
2
1
1
1
Slavicin
Slovacko II
2
5
1
3
Allerheiligen
ESV Hitthaller St Michael
4
0
1
0
Lisen 1
Blansko 1
1
1
0
1
Nykobing FC
Roskilde
3
2
3
0
Lao Toyota FC
Khonkaen FC
2
1
1
0
FK Velez Mostar
Kvant Obninsk
2
0
0
0
Peninsula Power U20
Redlands United U20 2
2
1
0
0
Logan Lightning 1
Gold Coast Knights
1
4
0
3
FK Sremcica
FK Milutinac 1
2
0
1
0
Banga Gargzdai 1
Dziugas Telsiai 1
1
0
0
0
Alashkert
Torpedo Armavir 1
2
1
1
0
Elana Torun
Unia Janikowo
3
1
1
1
Podbeskidzie Bielsko-Biala 1
GKS Tychy 2
1
0
1
0
GKS Belchatow
Gornik Leczna 1
0
1
0
1
Hvidovre IF 4
HIK Hellerup 1 1
3
2
2
0
Stal Mielec 1
Resovia Rzeszow 1
3
2
1
2
Vysocina jihlava
Pardubice
0
2
0
0
Cukaricki Stankom
FC Ufa
0
1
0
0
Astoria Walldorf
Kaiserslautern (Youth)
4
3
2
2
Sparta Praha B
FK Chomutov 1
5
0
1
0
Maribor
Vojvodina Novi Sad
3
2
1
0
Red Bull Salzburg 1
FC Blau Weiss Linz 1
6
0
3
0
Krumkachy 1
Naftan Novopolock 2
1
1
1
0
Borac Cacak
Metalac Gornji Milanovac
1
1
0
1
SC Gleisdorf
SV Lebring
3
0
3
0
BEC Tero Sasana
Nakhon Ratchasima
0
1
0
1
Taip
FK Daugava Riga
1
3
1
2
KFUM Roskilde
BK Avarta
Tunda
FK Viltis Vilnius
BFC Daugavpils
1
3
1
2
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
AC Linden Leibnitz
3
3
2
2
Waf Brigittenau
FV Wien Floridsdorf 1
4
2
2
1
Lindome GIF
GAIS
2
0
0
0
Lokomotiv Moscow 1
Partizan Belgrade 1
1
1
1
1
St Pauli II
Tus Dassendorf
4
2
1
1
Viborg
Aarhus Fremad
4
1
0
0
Chrudim
Slavia Prague B
9
2
4
1
AB Copenhagen
Hillerod Fodbold
4
1
1
0
Askoe Oedt
SKU Amstetten
Tunda
KFUM Oslo
Fredrikstad 1
0
2
0
1
Bronshoj 2
Vanlose 4
0
0
0
0
Zlate Moravce 1
FC STK 1914 Samorin 2
2
0
2
0
Suphanburi FC
Terengganu
1
1
1
0
FC Gomel
FC Belshina Babruisk
2
0
1
0
Puszcza Niepolomice
Stal Stalowa Wola
0
2
0
0
Shinnik Yaroslavl
Marila Pribram
2
2
1
0
Lovcen Cetinje
FK Iskra Danilovgrad
1
3
0
2
OSC Bremerhaven
Blumenthaler SV
3
3
2
1
IMT Novi Belgrade 1
FK BSK 1926
3
4
2
2
Slovan Sahy
FC Zhetysu Taldykorgan
1
1
1
1
SC Sand (w)
Basel (w)
1
0
1
0
IK Brage
Sandvikens IF
4
0
4
0
TSV Buchbach
FC Deisenhofen
3
3
1
1
Degerfors IF
Jonkopings Sodra IF
2
1
1
0
Hannover 96 Am
Schwachhausen
3
1
3
1
Gefle IF 1
IK Sirius FK
0
3
0
1
Sarpsborg 08 1
IFK Goteborg
1
0
1
0
Trelleborgs FF
Huanamo
2
0
0
0
Wexford (Youth) 1
Bohemians
1
6
0
3
Ham-Kam 1
Gjovik Lyn
4
3
2
1
Deutschlandsberger SC
SV Frauental
0
2
0
1
Cracovia Krakow 1
MFK Ruzomberok 1
1
2
0
1
NK Nafta
NK Varteks Varazdin 1
8
1
2
0
Pogon Szczecin
Warta Poznan
3
0
1
0
Eskilstuna United (w)
Orebro (w)
1
2
0
0
MFK Dubnica nad Vahom 2
Sokol Dolna Zdana 1
1
5
1
2
AC Horsens
Kristiansund BK
1
2
0
0
Radnicki Nis
Arda
0
0
0
0
FC Flora Tallinn 1
Hammarby 2
1
1
0
0
FSV Frankfurt
VfR Wormatia Worms
2
1
2
1
VfL Oldenburg
SSV Jeddeloh
0
1
0
1
Bahlinger
Villingen
4
0
3
0
SpVgg Bayreuth
VFC Plauen
5
0
2
0
Gonsenheim 1
FK Pirmasens 2
2
3
2
2
Havelse
VfV Borussia 06 Hildesheim
1
2
1
0
VfB Hohenems
FC Dornbirn 1913
2
3
0
1
TuS Koblenz 1
Bayern Alzenau 2
3
4
1
2
Bayer Leverkusen (w)
SG Essen-Schonebeck (w)
2
4
0
4
Sandefjord
Fram Larvik
2
3
1
2
GKS Jastrzebie 2
Opava 1
1
0
0
0
Rosenborg 1
Stjordals Blink 2
2
1
1
1
FSV Mainz 05 (Youth)
Rot-Weiss Koblenz
4
3
2
1
Molde
Hodd
3
1
2
1
Red Bull Salzburg 1
Gornik Zabrze 2
3
0
3
0
Schweinfurt 05 FC
Würzburger FV
3
0
0
0
Vasteras SK FK
Dalkurd FF 1
2
1
1
0
Viking
LASK Linz
0
1
0
0
FK Graffin Vlasim 1
Dukla Prague 1
2
3
1
1
Vittsjo GIK (w)
IF Limhamn Bunkeflo (w)
3
0
0
0
Hajduk Split II 2
NK Siroki Brijeg 1
3
1
1
0
Mjallby AIF
Karlskrona AIF
1
0
0
0
Varbergs BoIS FC 1 1
Halmstads 1
1
2
0
1
Baltija Panevezys 1
Jelgava 1
1
1
0
0
Trnje
Mladost Zdralovi
1
0
1
0
SV Wienerberger
FSG Oberpetersdorf
4
1
3
0
Thisted FC
Kolding FC
1
2
1
2
Aalesund FK
SK Herd
Batal
Nitra 2
Dukla Banska Bystrica
1
5
0
2
SV Elversberg
UNA Strassen
5
0
4
0
SV Kaindorf
SV Hausmannstaetten
4
4
2
3
Sokol Ostroda
Sandecja Nowy Sacz
Tunda
SKA Rostov
Pirin Blagoevgrad
Tunda
Dynamo Moscow
Slovan Liberec
2
0
0
0
Waterford United
Bray Wanderers
1
0
1
0
Spartak Trnava
FK Sochi
2
2
2
1
Tescoma Zlin
BATE Borisov
0
0
0
0
SV 1919 Munster
SKV Rot Weiss Darmstadt
3
6
2
1
Terek Grozny
Shakhter Soligorsk
1
3
0
2
Dnipro-1
Sigma Olomouc
0
1
0
1
Lillestrom
Tromso IL 2
2
0
1
0
HSC Hannover
FC Oberneuland
2
4
1
1
Greuther Furth (Youth)
SC Eltersdorf
2
0
1
0
FC Hagen/Uthlede
Oldenburg
1
5
0
4
Hamburger SV (Youth)
SV Todesfelde
4
1
0
0
Spartak Moscow 2
Rostov FK 1
2
1
0
0
Santa Ana
Grazer AK
2
4
0
2
NK Olimpija Ljubljana 5
Slovan Sahy
1
2
1
1
OLS Oulu
RoPS 2
2
4
2
3
FC Augsburg II
SSV Jahn Regensburg II
3
0
2
0
Cukaricki Stankom
Rigas Futbola skola
2
0
0
0
CSKA Moscow
WSG Wattens
2
2
1
1
Baumit Jablonec
CSKA Sofia
2
0
2
0
FC Jazz
PIF Parainen
1
1
1
1
VfL Wolfsburg (Youth)
BSV Rehden
2
1
0
1
Salthill Devon Galway
Shamrock Rovers
0
1
0
0
FC Kansas City
FC Cincinnati
4
0
2
0
Longford Town
Finn Harps
2
1
2
0
FC Dallas
Vancouver Whitecaps
1
4
0
0
Philadelphia Union
Chicago Fire
3
0
2
0
Sao Raimundo AM 2
EC Iranduba 2 6
4
3
1
0
Cerro Largo 2
Guarany de Bage 2
1
0
0
0
Independiente Rivadavia
University of Chile U20
3
0
1
0
Canterbury Bankstown U20
APIA Leichhardt Tigers U20
Putus
Rockdale City Suns U20
Bonnyrigg White Eagles U20 1
6
0
2
0
Tarlan
Akzhayik Oral
3
1
3
1
SD Raiders U20
Rydalmere Lions FCU20
5
2
2
1
Hurstville FC U20
Bankstown City Lions U20
0
2
0
1
Bankstown Berries FC
A.P.I.A. Leichhardt Tigers
Putus
Rockdale City Suns 1
Bonnyrigg White Eagles 1
4
1
3
0
Fraser Park U20 1
Dulwich Hill U20
0
4
0
4
SD Raiders FC
Rydalmere Lions FC
Putus
Hearst Neville
Bankstown City Lions
Putus
FK Slovan Ivanka pri Dunaji 1
FK Slovan Most pri Bratislave
4
3
1
3
MSK Kralova pri Senci 2
SK Nova Dedinka 1
3
2
2
1
FC Torpedo Zhodino 1
FK Isloch Minsk 1
2
3
0
1
Hakoah Sydney 1
FK Lokomotiva Beograd
3
2
1
0
Rubin Kazan B
KAMAZ Naberezhnye Chelny
2
2
0
0
Chernomorets Novorossiysk
FK Rostov Youth
3
0
1
0
Eastern United
Adelaide Hills
Tunda
Kryliya Sovetov 2
FK Chayka K-SR 3
2
2
2
1
Murdoch University
Swan United
3
0
0
0
Lisen
Blansko
Tunda
FC Ashfield 2
Dianella White Eagles 1
5
4
3
3
Dolni Benesov
Trinec B
3
4
1
2
Union 60 Bremen
VfL Bremen
1
3
1
2
SK Bernolakovo 3
SK Bahon 3
2
2
1
1
Lamac
SK Vrakuna Bratislava
1
2
0
1
Sandecja Nowy Sacz 2
Rudar Prijedor 2
1
1
0
0
FK Zvezdara 2
FK Lestane 1
1
2
1
0
Dinamo Zagreb 1
Krsko Posavlje 3
2
0
0
0
NK Rudar Velenje
HSK Zrinjski Mostar
Tunda
Neman Grodno 3
FK Vitebsk
0
0
0
0
SV Gralla
SV Ilztal
3
4
2
3
Slavia Mozyr
FK Lokomotiv Gomel
5
3
1
3
FK Graficar Beograd
Indjija
2
0
0
0
Merani Martvili 1
FC Telavi 1
1
2
0
0
FK Trayal Krusevac
Hajduk Beograd
1
0
0
0
SC Farense
Lyngby
1
3
0
1
FK Buducnost Podgorica 1
OFK Petrovac
1
1
1
0
MFK Rusovce
Kalinkovo
5
1
2
1
UFC Wettmannstatten 1
SVL Flavia Solva
0
6
0
2
FK Trajal Krusevac
FK Rad Beograd
1
0
0
0
FK Napredak Krusevac
Jedinstvo Stara Pazova
0
5
0
2
Nykopings BIS
Roskilde
Tunda
Sonderjyske 2
Backa Topola 1 1
0
3
0
2
TSV Buchbach
FC Unterfohring
2
2
1
0
Kalmar 1
Osters IF 1
5
0
1
0
Falkenberg
FC Linkoping City
4
0
0
0
Eintracht Norderstedt
Tus Dassendorf
1
1
0
1
Taby 1
Sollentuna United 2
3
9
2
3
Kamenica-Sasa 4
FK Osogovo 1
2
2
1
0
Radnicki Nis
Irtysh Pavlodar
1
1
1
0
Viktoria Griesheim
Viktoria Aschaffenburg
4
3
2
3
Duren
Bergisch Gladbach 09
1
2
0
1
Slutsksakhar Slutsk 3
FK Vigvam Smolevichy 2 4
3
1
2
0
HSC Hannover 1
Eintracht Celle
3
1
0
0
SSV Jeddeloh
Bremer SV
2
3
1
3
Koln (w)
Hoffenheim (w)
Tunda
Bayer Leverkusen (w)
Andernach (w)
6
1
4
0
Slask Wroclaw
Hradec Kralove 3
5
1
2
0
AFC Eskilstuna
Akropolis IF
4
1
2
1
West Bromwich (R)
Stoke City Reserve
Tunda
Desna Chernihiv
Sarajevo
0
0
0
0
TuRU Dusseldorf
SV Schlebusch
4
0
2
0
Israel U16
Poland U16
2
3
1
3
Silkeborg
Sogndal
0
1
0
1
Chertanovo Moscow
Dordoi-Dynamo Naryn
2
0
0
0
Terek Grozny 2
NK Mura 05 3
2
1
0
0
FC Kray 1
SV Hohenlimburg 1910 1 3
6
2
2
2
Cork City 1
Cobh Ramblers
2
1
1
1
Silkeborg
Zenit St. Petersburg
0
1
0
1
Kryliya Sovetov
Dinamo Brest
1
1
0
1
LSK Kvinner (w)
Kopparbergs Goteborg (w) 1
1
0
1
0
FCR 2001 Duisburg (w)
SV Meppen (w)
3
3
2
1
NK Publikum Celje
Crvena Zvezda
1
1
0
0
Malmo FF
FC Krasnodar
0
2
0
0
FC Avan Academy
Ural Sverdlovsk Oblast
1
1
1
1
Dynamo Ceske Budejovice
Cukaricki Stankom
3
0
3
0
VFB Lubeck
FC 08 Hombrug
0
2
0
0
Vitosha Bistritsa
FC Pyunik
1
1
0
1
Legia Warszawa
Wisla Plock
1
1
1
0
Podbeskidzie Bielsko-Biala
GKS Tychy
1
0
1
0
Sport Podbrezova
Tatran Presov
3
0
2
0
GKS Belchatow
Gornik Leczna
0
1
0
1
Hvidovre IF
HIK Hellerup 1
3
2
2
0
FC Torpedo Minsk
FK Gorodeya
3
1
1
1
Chrobry Glogow
GKS Katowice
2
0
0
0
Red Bull Salzburg
FC Blau Weiss Linz
6
0
3
0
Viktoria Zizkov
SK Slovan Varnsdorf
2
1
1
1
Atletico Acreano
Sao Francisco AC 1 4
7
0
2
0
Galvez/AC)
Nauas AC 4
2
1
0
1
Yenisey Krasnoyarsk
Dunarea Calarasi
2
2
1
2
Ani Yerevan
Pyunik B
1
7
0
1
Samtredia
FC Metalurgi Rustavi 1
2
0
1
0
Radnik Bijeljina 1
Kolubara 3
2
1
2
0
Lori Vanadzor
Rail Locomotive
3
1
1
1
Aragvi Dusheti
FC Aragats
4
3
1
0
KOM Podgorica
Jedinstvo Bijelo Polje
0
1
0
1
FC Lviv
Vojvodina Novi Sad
0
0
0
0
FK Zeta
Decic Tuzi
1
1
1
1
Kelantan
Perlis
3
0
3
0
Habitpharm Javor 1 2
HNK Gorica 2
2
3
0
2
Zaglebie Sosnowiec
FK Krupa
Putus
Yenisey Krasnoyarsk
Zhejiang Greentown
2
0
0
0
Spartak Tambov 1 1
Synot Slovacko 1
0
3
0
1
Gazovik Orenburg 1
Esbjerg 2
1
0
0
0
NK Olimpija Ljubljana
FK Zeljeznicar
6
3
0
2
NK Mura 05
FC Vardar Skopje
3
1
0
1
GVI
Skovshoved
Tunda
Crusaders
Dundalk
1
2
1
1
Ypiranga(RS) 2
Uniao Frederiquense RS
1
0
1
0
Columbus Crew
San Jose Earthquakes
4
1
2
1
CF Noia
BKMA
4
3
3
0
FC Shevardeni
Baia Zugdidi
0
1
0
0
Preah Khan Reach 1
DPMM FC 1
5
1
2
1
Adelaide Raiders SC 1
West Adelaide SC 1
3
2
3
0
Artsakh
FC Aragats
1
3
0
2
Adelaide City FC
Fulham United FC
2
2
0
0
Suphanburi FC 2
Kasetsart FC 1
4
1
0
0
FC Kolkheti Poti
Guria Lanchkhuti
3
1
2
1
Mordovya Saransk
Volga Ulyanovsk
4
2
1
1
Zorya U21
Metalurh Zaporizhya
2
0
1
0
Muang Thong United
Port FC
1
2
1
0
FC Sozopol
Rozova Dolina 1
3
0
2
0
Desna Chernihiv
Slovan Liberec
1
2
1
2
KF Drenasi 2
KF Dukagjini 1
2
2
1
0
KF Llapi 2
KF Ballkani 1
1
1
0
0
Legion Dynamo
Inter Cherkessk
1
2
0
2
FC Kalush
Ahrobiznes TSK Romny
0
2
0
1
Pirin 2002 Razlog
Marek Dupnitza
2
1
2
0
Levski Sofia
Uzbekistan U19
4
1
4
0
FK Labunishta
KF KEK
2
0
1
0
Odense BK 1
Radnik Surdulica 3
1
1
1
1
Moadon Sport Tira
Maccabi Bnei Nahf
Tunda
FK Shkendija 79
Randers FC 1
3
3
1
2
Mladost Lucani
SV Ried
1
5
1
4
Tom Tomsk
Rabotnicki Skopje
0
0
0
0
Pobeda Prilep
FK Kozuv
1
0
1
0
Mornar 1
Arsenal Tivat
1
1
0
0
NK Aluminij
Habitpharm Javor
1
3
1
0
NK Orijent Rijeka 1
NK Rudar Velenje 3
0
0
0
0
Arsenal Tula 2
Marila Pribram 2 1
1
1
1
0
Stabaek
Banik Ostrava 1
2
0
1
0
Intel Paja
Orlando City
0
2
0
0
ACS Poli Timisoara
Becicherecu Mic
5
2
1
0
Lokomotiv Plovdiv
Olimpic Donetsk
0
4
0
1
Viktoria Plzen B
FK Banik Sokolov
2
2
0
1
Rapid Wien
Maribor 1
2
0
1
0
Naestved 1
Helsingor
2
3
1
2
Gjovik Lyn
Raufoss
1
4
1
3
Partizan Belgrade
Rostov FK 1
1
3
0
1
FK Velez Mostar 3
Shakhter Soligorsk 4
1
1
0
1
Cukaricki Stankom
Ural Sverdlovsk Oblast
1
1
1
1
NK Dubrava Zagreb
Zagreb Hask
2
0
1
0
De Graafschap U19
Cambuur Leeuwarden U19
3
4
2
4
IF Limhamn Bunkeflo (w) 1
Nordsjaelland (w)
0
2
0
0
SV Feldbach
Usv Mettersdorf
3
7
1
6
SV Wienerberger 1
Wiener Viktoria
0
3
0
1
SC Furstenfeld
SC Weiz
1
4
0
2
SV Pachern
SV Wildon
0
5
0
3
USV Gnas
SC Gleisdorf
Tunda
Gratkorn 1
SC Bruck An Der Mur
2
2
2
0
SV Schwechat
SV St. Margarethen
4
0
1
0
SC Victoria Hamburg
Holstein Kiel II 1
2
1
1
0
Kapfenberg
TUS Bad Gleichenberg
6
2
3
0
FC Blau Weiss Linz 1
SPG Pregarten 1
7
0
1
0
Salthill Devon Galway
St. Patricks Athletic
1
2
0
0
Dundalk
Longford Town
0
1
0
0
LA Galaxy
Vancouver Whitecaps
4
1
2
0
Orange County Blues FC
New York City Football Club
1
2
0
1
Dynamo Moscow
FK Ventspils
2
1
0
1
Baltika Kaliningrad 5
Rapid Bucuresti 4
2
2
2
2
Ba Ria Vung Tau FC 1
Becamex Binh Duong 1
4
3
2
1
FC Shakhtar Donetsk
FK Makedonija Gjorce Petrov 3
2
0
2
0
Arema Malang
Semeru FC Lumajang
1
1
1
1
Arema Indonesia Malang
Persigo Semeru FC
Tunda
Chernomorets Novorossiysk
Tyumen
2
3
2
0
Pacifico Xining
Dong Thap
3
3
1
2
ACS Poli Timisoara 2
FC Ripensia Timisoara U19
2
2
2
0
North Shore Marin 1
Sydney Olympic 1
0
3
0
2
Reims Ste Anne
FC Torpedo Yerevan
1
6
0
0
CS Balotesti
Tunari
1
2
0
1
Udon Thani
Nakhon Ratchasima
0
4
0
2
ACS Olimpic Cetate Rasnov
FC Brasov
Tunda
Banants
FK Van
3
0
1
0
FC Mynai
FK Kosice 1
3
0
1
0
Artsakh
FK Dilijan
6
1
1
0
FC Minaj 2
MFK Kosice 5
3
0
1
0
FC Ufa
Agia Napa
5
0
5
0
Mostistea Ulmu
Astra Giurgiu II
5
1
0
0
Radnik Sesvete
Hrvatski dragovoljac
1
3
1
1
Istra 1961 Pula
Sandecja Nowy Sacz
0
1
0
0
GKS Tychy
Ruch Chorzow 1
4
1
2
0
Suphanburi FC
Kasetsart FC
4
1
0
0
Dila Gori
Aragvi Dusheti
1
1
0
1
Slack Creek
North Star
3
1
1
1
Turris-Oltul Turnu Măgurele 1
CS Sporting Rosiori
2
0
1
0
Merani Martvili
Shukura Kobuleti
5
1
1
1
Orihuela CF
CSKA Moscow 1
0
2
0
1
Sukhothai
Watbot FC
Tunda
Hirnyk-Sport
FC Victoria Mykolaivka
0
1
0
1
Indjija 1
Macva Sabac 2
1
1
0
1
FK Ohrid 2004
KF KEK
4
4
2
1
Sheriff Tiraspol
Dinamo-Auto
4
0
3
0
FK Buducnost Podgorica
Metalac Gornji Milanovac
2
0
1
0
FC Karpaty Lviv
Tuzlaspor
0
1
0
1
Niva Vinica
Podillya Khmelnytskyi
Tunda
Belasitsa Petrich
Minyor Pernik
Tunda
Belasica Strumica
FK Tikves Kavadarci
3
1
3
0
Shinnik Yaroslavl 3
NK Publikum Celje 6
0
2
0
2
Kaisar Kyzylorda 3
Fakel 2
1
1
1
1
Pogon Siedlce 1
Podlasie Biala Podlaska 1
4
1
3
0
Dynamo Ceske Budejovice 1
Rigas Futbola skola 1
2
1
0
1
GKS Jastrzebie
Widzew lodz 1
1
1
0
0
FC Dunav Ruse 1
Botev Galabovo
2
1
2
1
Litex Lovech 2
Botev Vratsa
1
1
0
1
Tsarsko Selo
Slivnishki Geroy
Tunda
FK Grbalj Radanovici
FK Iskra Danilovgrad
1
1
0
1
Foto-Higiena Olawa 1
Gornik Polkowice
2
4
2
1
Vitosha Bistritsa
Gloria Buzau
1
2
1
0
Radnicki 1923 Kragujevac
Jagodina
3
2
2
1
UKM FC 1
Selangor 2
1
5
0
2
Beroe Stara Zagora
Neff supporting Simic
Putus
FC Giessen
SV Elversberg
1
7
0
4
Midtjylland
Shandong Luneng
2
0
0
0
Hajduk Split II 1
NK Solin
6
4
2
1
Slovan Liberec II
FK MAS Taborsko
2
1
0
0
FK Zeleznicar Pancevo
FK Vojvodina 1928 Perlez
0
1
0
1
NK Dugopolje
HNK Sibenik
2
0
0
0
Domzale
Dinamo Zagreb II
0
1
0
1
FC Shakhtar Donetsk
Sonderjyske 2
2
2
0
1
Bellinzona 1
Lugano 1
0
1
0
0
Kapfenberg
Mattersburg
0
2
0
2
Kecskemeti TE
Jaszberenyi FC
3
2
1
1
HSK Zrinjski Mostar
Rudar Prijedor 1
0
2
0
0
Znicz Pruszkow
Ursus Warszawa
3
1
0
0
FK Podgorica
Novi Pazar
3
1
2
1
Terek Grozny 3
FK Zeljeznicar 3
2
2
0
0
FC Lviv
FK Graficar Beograd
0
2
0
1
Nitra
Poprad
2
0
1
0
Dunajska Streda 2
Crvena Zvezda 2
0
4
0
3
Arda
Irtysh Pavlodar
0
0
0
0
FK Chayka K-SR
Borac Banja Luka
2
1
0
0
SKA Rostov
Arsenal Tula Youth
0
1
0
0
Bytovia Bytow
Baltyk Gdynia
5
1
2
0
Aalborg
SC Freiburg (Youth)
1
1
0
1
FC Ufa
Suduva
1
1
0
1
Viktoria Plzen B
FK Banik Sokolov
2
2
0
1
NK Vrbovec
NK Krizevci
3
0
2
0
Odd Grenland
CS Petange 2
1
0
1
0
Triglav Gorenjska
NK Brinje Grosuplje
Batal
NK Olimpija Ljubljana
Dynamo Kyiv
0
5
0
2
Cadiz B 1
VFB Lubeck 3
1
2
0
1
Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow 3
1
1
0
1
FK Riteriai 2
Wigry Suwalki
0
3
0
1
NK Udarnik Kurilovec
Kustosija
Tunda
NK Spansko
Bistra
2
1
1
0
KS Energetyk ROW
Odra Wodzislaw Slaski
Tunda
Varfurdo Gyulai Termal FC
Bekescsabai Elore SE II
Tunda
Polonia Bytom
BKS Sarmacja Bedzin
2
1
1
0
Benesov
Viktoria Zizkov
1
3
1
1
Charleston Battery
Minnesota United FC
2
3
2
2
Lisen 1
Vrchovina 1
3
0
2
0
CSKA Moscow 1
Nordsjaelland
2
0
1
0
Vendsyssel 3
Jammerbugt 5
2
0
0
0
NK Granicar Zupanja
Dakovo Croatia
2
1
0
1
Frydek-Mistek
Novy Jicin
2
3
1
3
Fuzesgyarmati SK
Hodmezovasarhely FC
1
3
0
2
Stargard Szczecinski 1
Swit Skolwin
0
1
0
1
Fuzesgyarmati SK
Hodmezovasarhelyi
Putus
Slavonac
HNK Cibalia
0
4
0
2
NK Mons Claudius
NK Rogaska
Tunda
NK Granicar Djurdjevac
Bjelovar
2
8
0
5
SSV Ulm 1846
Sportfreunde Dorfmerkingen
7
2
2
2
Usti nad Labem
Slavia Prague B 1
1
1
0
0
FK Arendal
Vindbjart
4
1
1
1
Szombierki Bytom
LGKS 38 Podlesianka
4
2
2
2
VfB Marburg
TSV Bicken
Tunda
Stockerau
SV Gerasdorf Stammer
Putus
Slovan HAC
Ask-bsc Bruck/leitha
2
0
1
0
Lupo-Martini Wolfsburg
FC Hansa Luneburg
2
0
2
0
Wiener SC
ATSV Stadl Paura
1
1
1
1
SC Staaken 3
BFC Viktoria 1889 1
0
1
0
0
Astoria Walldorf
Arminia Ludwigshafen
1
2
1
0
Blau Weiss Karbach
FSV Mainz 05 (Youth)
Tunda
Engers 1
Rot-Weiss Koblenz 4
1
0
0
0
GAIS
FC Trollhattan 1
0
0
0
0
DSC Wanne-Eickel
SV Wanne 11
6
2
2
0
SC Columbia Floridsdorf
SV Absdorf
6
1
0
1
SV Heimstetten 2
VFB Hallbergmoos 1
6
1
2
1
Greuther Furth (Youth)
ASV Neumarkt
1
0
1
0
SF Baumberg 1
Fortuna Koln 1
5
1
2
1
Brinkumer SV
Oldenburg
2
4
1
1
Gonsenheim
Bayern Alzenau
1
3
1
1
ESC Geestemunde
SV Drochtersen/Assel
0
3
0
0
Hessen Dreieich
SC Munster 08
Tunda
DJK Neuss Gnadental 1959
SF Neersbroich
Tunda
SFL Bremerhaven II 1
SG Blau Weiss Stubben
4
0
3
0
AD Cartaya 1 4
VfB Stuttgart II 1
3
6
0
3
Staal Jorpeland 2
Hinna 2
0
1
0
0
Gwarek Tarnowskie Gory
AKS Mikolow
4
1
2
1
Real Sociedad (w) 1
Levante UD (w) 1
1
0
1
0
Seattle Sounders
Sacramento Republic FC
6
2
3
0
El Paso Locomotive FC
FC Cincinnati
0
1
0
0
Philadelphia Union
Montreal Impact
1
0
0
0
CSKA Pamir Dushanbe 2
FK Khayr Vahdat 1
6
0
1
0
Western Strikers SC
Para Hills Knlghts SC 1
2
4
0
2
SV Stripfing Weiden 1
FC Mariupol 4
2
3
1
0
Shinnik Yaroslavl
Ordabasy
2
0
2
0
Regar-TadAZ Tursunzoda 4
Dushanbe-83 1
1
1
1
0
Lada SOK Dimitrovgrad
KAMAZ Naberezhnye Chelny
0
2
0
2
Cherno More Varna 1
Chernomorets Balchik 1
2
0
2
0
Adelaide Blue Eagles 3
Adelaide Panthers 1
0
3
0
2
NK Rudar Velenje
Habitpharm Javor
2
3
1
1
Radnik Bijeljina 2
FK Krupa 2
3
2
1
2
Stal Mielec
Stal Rzeszow 1
1
3
0
2
FC Clinceni
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Tunda
Customs Department FC
Tianjin Teda
Tunda
Brann 1
Asane Fotball 1
0
1
0
0
Gandzasar Kapan
Se Wan Boy
3
2
3
2
FK Gorodeya 1
Spartak Tambov 1
0
0
0
0
FC Inhulets Petrove
PFC Oleksandria U21
3
1
0
1
Samtredia
FC Telavi
1
2
1
0
Sarajevo
Radnicki Nis
2
2
1
1
FK Trajal Krusevac 1
Buducnost Popovac
0
0
0
0
Slovan Liberec U19
Marila Pribram U19
2
2
2
1
IK Brage 1
Degerfors IF 2
5
2
2
1
Hobro 2
Fredericia 1
2
0
1
0
Levski Sofia
PFC Oleksandria
1
2
0
1
Bokelj Kotor 1
FK Buducnost Podgorica 2
1
0
0
0
Cherno More Varna
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Tunda
Rubin Kazan
Vojvodina Novi Sad 1
3
0
1
0
Esbjerg
Synot Slovacko 1
0
2
0
1
Ljungskile 3
Halmstads
1
1
1
1
Torpedo moskva
Mladost Doboj Kakanj
5
1
3
0
FK Kadino
FC Plackovica 1
1
1
1
1
Ludogorets Razgrad 3
Terek Grozny 2
0
1
0
0
Universitaea Cluj 2
FK Liepaja 2
1
1
0
1
Spartak Varna
Semendrija 1924
0
0
0
0
Universidad Comillas
Universidad Rey Juan Carlos 1
0
4
0
1
Kedah
Kuala Lumpur
1
2
0
1
FK Spartak Zlatibor Voda
Zenit-2 St.Petersburg
2
1
2
0
Ordabasy
Lou Gansike Sol
0
3
0
1
Zaglebie Sosnowiec 2
Kolubara 1
2
2
1
1
Stromsgodset
Dynamo Kyiv 1
0
3
0
1
Gazovik Orenburg
Spartaks Jurmala
1
0
1
0
Crvena Zvezda
FK Aktobe Lento
Batal
Sparta Praha
Malmo FF
0
2
0
0
CSKA Moscow (W)
Ferencvarosi TC (w) 1
1
0
0
0
Radnik Surdulica
Dinamo Tbilisi
2
2
0
1
Orebro 2
Linense(BRA) 3
1
2
1
1
Hirnyk-Sport
Zorya U21
Tunda
Zenit St. Petersburg 1
FC Saburtalo Tbilisi 1
4
0
2
0
Ostersunds FK
Lyngby
1
1
0
0
FK Prva Iskra Baric
FK Sindelic Nis
Putus
Vejle
Aarhus Fremad
0
1
0
0
Oure Skolernes 1
Otterup 1
2
3
0
1
VfB Dillingen 1
Hertha Wiesbach 3
2
4
0
2
Sandefjord 3
Grorud 2
1
1
1
1
Hoganas BK 1
Bjuvstorps FF
4
2
1
1
SVGO Bremen
Bornreihe
2
12
1
6
TuS Hiltrup 1
BSV Roxel 1
2
3
2
3
Red Boys Differdange
Muhlenbach Sandzak
3
2
2
2
Byasen Toppfot 1
Ntnui
1
1
0
0
VfB Ginsheim
Tus Marienborn
2
0
0
0
Baden 1
FC Dietikon
7
2
3
1
Atletico de Madrid (w) 2
Barcelona (w) 1
2
3
1
3
SC Rohrendorf
ASV Spratzern
4
1
3
0
VfL Alfter 1
Hennef 05 2
3
3
1
1
DJK Arminia Klosterhardt II
FC Sterkrade 72
3
1
1
0
Ellidi
Kordrengir 1
2
8
0
3
Nashville
Chicago Fire
1
3
1
2
DC United
Louisville City FC
1
0
0
0
Los Angeles FC
FC Dallas 1
2
2
0
0
Nacional(AM) 1 4
Sao Raimundo AM 2
3
3
1
0
Fulham United FC Reserves
Adelaide Cobras Reserves
5
0
0
0
FC Lviv
Spartaks Jurmala
3
0
0
0
FK Sochi 2
Yenisey Krasnoyarsk
1
2
1
0
BATE Borisov 1 6
Marila Pribram 5
0
1
0
1
Slovan Sahy
Freiberg
0
1
0
1
Khimki
FK Valmiera
1
0
0
0
Dak Lak
Binh Dinh
10
0
3
0
Metropolis United (w)
Adelaide Comets (w)
1
3
0
1
FFSA NTC Girls (w)
Fulham United (W)
1
0
0
0
Olympia Warriors 1
Kingborough Lions 1
3
1
2
1
Ufa B
FK Biolog
1
2
1
1
FC Torpedo Minsk 1
FK Isloch Minsk 1 1
0
1
0
0
West Adelaide (w)
Adelaide University (w)
1
0
0
0
Fulham United FC
Adelaide Cobras FC 1
1
2
0
2
Puszcza Niepolomice
Gornik II Zabrze
Tunda
Stal Mielec
Stal Rzeszow
1
3
0
2
FC Krasnodar 1
FC Viktoria Plzen 1
3
4
1
2
Chrobry Glogow
Miedz Legnica 1
1
1
0
0
Silkeborg 1
Viborg
0
2
0
1
De Rita Goni Lane
KF KEK
Putus
ESMTK
BSS Monor
Tunda
FK Trajal Krusevac
FK Buducnost Podgorica
Tunda
Legion Dynamo
Spartak Nalchik
1
3
0
0
FK Zeta
Bokelj Kotor
1
1
1
1
Chainat FC
Samut Sakhon
2
2
0
1
FC Rukh Brest
KF Feronikeli
0
2
0
1
FK Shkendija 79
Slovan Liberec
1
0
0
0
Kauno Zalgiris 2
Metta/LU Riga 5
3
0
1
0
Yenisey Krasnoyarsk
Okzhetpes 1
1
0
0
0
FC Liefering
Sparta Praha B 2
2
0
1
0
Negeri Sembilan
Terengganu B
0
2
0
2
Aalesund FK 2
Bodo Glimt 1
0
1
0
0
AFC Eskilstuna 4
Vasteras SK FK 1
1
3
1
3
Lillestrom
Ullensaker/Kisa IL 1
3
0
0
0
Tromso IL
Sogndal
0
2
0
0
Werder Bremen (Youth)
Rot-Weiss Essen 2
2
0
1
0
ND Gorica 2
NK Bravo 5
1
0
1
0
Dinamo Zagreb II 1
NK Aluminij 1
0
1
0
0
Khimki
Changchun Yatai
4
1
2
0
Jerv
Notodden FK
2
1
1
0
BATE Borisov 1
FK Sochi
1
1
0
0
FC Lviv
FK Valmiera
2
1
0
0
FK Spartak Zlatibor Voda
Zhejiang Greentown
3
1
2
0
FC Kalush
Prykarpattya Ivano Frankivsk
Tunda
Ludogorets Razgrad 2
Slovan Bratislava 5
1
1
0
0
Rapid Vienna (Youth)
SV Horn 2
1
1
0
1
FAC Team Fur Wien
Stabaek
0
2
0
0
FC Koper 2
Tabor Sezana 3
0
0
0
0
SV Lebring
SC Kalsdorf
1
2
0
1
FC Krasnodar 3
Mjondalen IF 1
4
3
3
1
MFK Karvina B 1
Odra Petrkovice
0
2
0
1
Lafnitz
Allerheiligen
4
2
1
1
Orgryte 2
Norrby IF 1
2
2
2
1
Sandnes Ulf 1
Egersunds IK 1
0
2
0
0
SV Gaflenz
Union Pettenbach
4
3
1
1
Katowice (w)
AZS PWSZ Walbrzych (w)
9
0
5
0
SR Donaufeld Wien 2
FC Bisamberg 1
4
0
1
0
Deutschlandsberger SC
Weinland Gamlitz
4
1
1
0
Jadran Dekani
Tabor Sezana
0
3
0
0
Osters IF
IFK Varnamo
1
0
0
0
SV Pachern
UFC Fehring
Putus
FC Olympique Klosterneuburg 05
SV Gerasdorf Stammer
Tunda
ASK Elektra
Neusiedl
3
3
0
3
Simmeringer SC
SV Langenlebarn
Tunda
Usv Kainbach-Honigtal
FC Trofaiach
3
5
3
2
Mjallby AIF 1
Kalmar 1 2
0
1
0
0
Skeid Oslo
Gjellerasen IF 1
2
1
0
0
Czarni Sosnowiec (w)
TS Mitech Zywiec (w)
2
0
0
0
Brinkumer SV
FC Oberneuland
6
2
1
0
SU Tillmitsch
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
3
3
3
2
Hertha Rheidt
TSV Germania Windeck
Tunda
Lyn Oslo 1
Baerum SK 1
1
5
0
4
TUS Heiligenkreuz
ASK Mochart Koflach
0
1
0
0
St. Patricks Athletic
Drogheda United
1
0
0
0
Shelbourne 1
Bray Wanderers 1
0
1
0
0
Waterford United
Cobh Ramblers
1
1
1
0
Mt Druitt Town Rangers U20
North Shore Mariners U20
Tunda
Ted Reiter Mountain City Rovers 1 3
North Shore Marin 2
4
2
3
2
Deportivo Cuenca 2
Guayaquil City 1
3
1
1
1
Rewa U19 1
Nasinu U19
3
1
2
1
Modbury Jets 1
Adelaide Victory 1
3
2
0
1
Cumberland United FC 1
West Torrens Birkalla
4
2
1
2
Adelaide Vipers
Salisbury United
Tunda
Campbelltown City SC
Adelaide City FC
0
1
0
0
Hills Brumbies U20
Hakoah Sydney City East U20 1
2
0
2
0
NWS Spirit FC U20 2
Canterbury Bankstown U20 1 2
1
0
1
0
Bentleigh greens 3
Hume City 4
0
0
0
0
Adelaide Olympic Reserve
Croydon Kings Reserve
Tunda
Kalinkovo
Devinska Nova Ves
1
1
1
0
Caboolture FC 2
Noosa
1
6
0
4
Adelaide Olympic
Croydon Kings
0
2
0
1
Hills Brumbies
Hake Ya Dong in Sydney City 1
4
2
1
1
Blacktown Spartans
Marconi Stallions
Tunda
SV Wimpassing
SC Reisenberg
5
3
0
2
Artsakh 2
Se Wan Boy 1
3
3
0
1
Mladost Petrinja
Dinamo Zagreb II
Tunda
Urartu II
Ararat Yerevan II
4
0
0
0
SHB Da Nang
Quang Nam 1
3
1
1
1
Metrostars SC 1
Adelaide Comets FC 1 1
5
4
2
0
Poet Adelarde Pirates
The Cove FC
2
3
1
1
An Giang 2
Can Tho
1
1
0
0
Wanneroo City
Dianella White Eagles
6
2
2
0
Zhytychi Zhytomyr
Volyn
0
1
0
1
Nepean Football Club
SD Raiders FC
1
2
0
0
Veles
Strogino Moscow
2
0
1
0
Geylang United FC
Tanjong Pagar Utd
0
4
0
1
Para Hills Knlghts SC 1
Playford City Patriots 1
3
1
0
1
Krystal
Enerhiya Nova Kakhovka
Tunda
Vitkovice
MSK Zilina B
4
1
1
0
Saturn Moscow 6
FK Ryazan
1
0
0
0
Pardubice
Velke Mezirici
6
1
2
0
Dynamo Ceske Budejovice
Suduva
0
2
0
1
Viimsi MRJK B
Tallinna JK Piraaja
Tunda
Baltijos Futbolo Akademija
Taip
2
3
2
2
ASU Politehnica Timisoara
ACS Dumbravita 1
2
0
2
0
AFC Progresul Spartac Bucuresti 2
FC Unirea 2004 Slobozia 2
1
1
0
1
Vyskov
Kozlovice 1
1
1
1
0
GKS Katowice
Gwarek Tarnowskie Gory
6
0
4
0
Blansko
Brno B
5
3
4
1
Kryliya Sovetov 2 3
Neftekhimik Nizhnekamsk 4
2
1
1
1
GKS Belchatow
Znicz Pruszkow
0
1
0
1
Jablonec B
SK Slovan Varnsdorf
2
3
1
1
Usti nad Labem 1
FK Banik Sokolov
2
4
0
2
BK Fremad Valby
FA 2000
1
2
0
1
BK Frem 5
Naestved 3
1
2
0
1
Canning City SC 3
Gosnells City 2
2
0
1
0
Macva Sabac 3
FK Loznica 3
1
1
1
0
Pogon Grodzisk Mazowiecki 2
Korona II Kielce 2
4
0
2
0
FK Ohrid 2004 1
Korab Debar 1 3
0
1
0
1
Slavicin 2
Banik Ostrava B
0
6
0
4
Utsiktens BK
Qviding FIF
1
4
1
1
Podillya Khmelnytskyi
Ahrobiznes TSK Romny
1
2
1
2
Odra Opole
Skra Czestochowa 2
0
3
0
1
Olimpia Elblag 3
Sokol Ostroda 1
1
0
1
0
Bistra
NK Ponikve
4
1
3
0
Gawin Sleza Wroclaw
Slask Wroclaw II
1
1
1
1
FK Lokomotiv Gomel
FC Belshina Babruisk
1
2
1
0
SC Gleisdorf
ASK Voitsberg
2
0
2
0
Dinamo Minsk
FK Vitebsk
0
0
0
0
Pogon Siedlce 1 2
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 2
1
0
0
0
Zrinski Jurjevac
Marsonia
2
1
1
1
KSZO Ostrowiec
RKS Radomsko 1
1
1
1
0
AC Horsens 1
Odense BK 1
0
3
0
2
Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziadz
1
2
0